Do dyspozycji naszych gości oferujemy trzy różnej wielkości apartamenty, jedną drewnianą, wolnostojącą chatkę oraz pięć pokoi dwuosobowych. Wszystko w podobnym - drewnianym, ciepłym i przytulnym stylu.

Przyjeżdżając do nas otrzymają Państwo do dyspozycji w pełni wyposażone, duże aneksy kuchenne połączone z komfortowymi salonami, sypialnie z czystą pościelą, schludne łazienki oraz darmowy, monitorowany parking na ogrodzonej posesji. Każdy z apartamentów posiada dwa komplety kluczy, w tym klucze do narciarni, dzięki czemu nasi goście pozostają niezależni.

We wszystkich naszych obiektach udostępniamy dla Pańśtwa darmową sieć Wi-Fi.

Nasz ośrodek oferuje również piękną, urządzoną w rustykalnym stylu, salę konferencyjno-bankietową o powierzchni stu metrów kwadratowych. Jeśli więc szukają Państwo miejsca na szkolenie, wyjazd firmowy, imprezę okolicznościową czy może kameralne wesele, to trafiliście idealnie! Zachęcamy do przesłania zapytania o więcej szczegółów.

W swojej ofercie nie posiadamy wyżywienia, jednak w przypadku grup oraz przy organizacji imprez okolicznościowych istnieje możliwość współpracy ze sprawdzoną firmą cateringową.

 

Zobacz szczegóły

Apartament 1

Apartament 1

Więcej

Apartament 2

Apartament 2

Więcej

Apartament 3

Apartament 3

Więcej

Chatka

Chatka

Więcej

Pokoje

Pokoje

Więcej

Sala

Więcej