Opis

Apartament nr 3 - największy z naszych apartamentów, na rodzinne wypady lub szalone imprezy.

Ilość miejsc: 10 osób

Powierzchnia: 80 m2

Sypialnie i salon

W skład tego apartamentu wchodzą dwie duże sypialnie umieszczone na piętrze, obie pomieszczą po 5 osób (w każdej znajduje się jedno łóżko małżeńskie oraz 3 pojedyncze). Sypialnie są wyposażone w szafki oraz lampki nocne dla każdego z łóżek, a także komodę i wieszak na ubrania.

Również na piętrze znajduje się łazienka z przysznicem.

Na parterze natomiast zanjduje się obszerny, przestrzenny, liczący ponad 30 m2  salon z wypoczynkiem narożnikowym, stolikiem kawowym, kamiennym kominkiem, niewielką biblioteczką oraz szafą na ubrania.

Aneks kuchenny i jadalnia

Aneks kuchenny znajduje się na parterze - jest częścią salonu, Wyposażony w 4-palnikową ceramiczną kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, zmywarkę do naczyń, zlewozmywak, zestaw garnków, patelnie, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki do wina, dzbanek, sztućce, noże do krojenia, deskę do krojenia, przybory do gotowania, korkociąg oraz miseczki.

Częścią parteru jest również jadalnia - duży stół z ławą oraz krzesłami mieszczący wszystkich mieszkających w apartamencie gości.

W przedpokoju znajdują się półki na buty i wieszaki na kurtki czy płaszcze. Dodatkowo na parterze mieści się ubikacja.

Ogrzewanie

Apartament jest ogrzewany bardzo wydajnym kominkiem, dodatkowo ciepłe powietrze jest rozprowadzane do sypialni na piętrze za pomocą turbiny. Drewno do kominka jest wliczone w cenę, nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Oprócz kominka, w apartamencie znajduje się nowoczesny i wydajny klimatyzator zapewniający ciepło w chłodniejsze dni.

Na wyposażeniu znajdują się ręczniki.

Sprawdź cennik

 

Zdjęcia

Materiał video