Jesteśmy miejscem nad wyraz przyjaznym motocyklistom.

Motocykle i motocyklowa turystyka to nasza wielka pasja, wiemy zatem czego potrzebują motocykliści, zarówno ci podróżujący w pojedynkę, jak również tacy w dużych grupach.

Na naszej posesji gwarantujemy duży bezpłatny i bezpieczny parking.Mamy spore doświadczenie w przyjmowaniu większych, zorganizowanych grup, dlatego jeśli szukacie miejsca, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzał, gdzie będziecie mogli posiedzieć wieczorem przy ognisku, gdzie biesiada do nocy nie będzie dla nikogo problemem, to idealną opcją jest wynajem całego naszego ośrodka na wyłączność.

Otrzymacie wtedy niesamowity komfort spędzenia czasu na odludziu, ale w bliskości komunikacyjnej regionu, z doskonałą ofertą ponadprzeciętnych dróg z widokami zapierającymi dech w piersiach.

Możecie zorganizować swoj pobyt sami, lub też my Wam w tym pomożemy. Catering w formie grilla, śniadań, czy obiadów to w przypadku grup nie jest u nas żaden problem. Mamy doskonałych współpracowników, dzięki którym możemy zaoferować różne rodzaje wyżywienia, na beczce złocistego trunku z nalewakiem tylko dla Was kończąc.Jeśli planujecie wypad motocyklowy w nasze okolice dla swojej ekipy, zadzwońcie lub napiszcie. Oprócz oferty pobytu dostaniecie od nas propozycje wycieczek po najciekawszych trasach z uwzględnieniem motocyklowych potrzeb wprost od doświadczonego motocyklisty.

Do zobaczenia na trasie!