Apartamenty

Apartamenty

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy, różnej wielkości, dwupoziomowe apartamenty. Każdy z nich posiada osobne wejście z tarasem oraz bardzo dobre wyposażenie wewnątrz. Wszystkie wnętrza urządzone są w ciepłym, wiejskim stylu. Nasze apartamenty zapewniają Państwu ponadprzeciętną przestronność - największy to aż 80 metrów kwadratowych.

Pokaż więcej

Pokoje

Pokoje

Oprócz apartamentów oferujemy także pięć bardzo ciepłych i przytulnych pokoi dwuosobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem oraz dostęp do kuchni. W dwóch pokojach istnieje możliwość dodania dostawki dla dziecka. Dla najlepszego dopasowania naszej oferty do potrzeb naszych gości, w pokojach istnieje możliwość aranżacji z łóżkami pojedynczymi lub małżeskimi.

Pokaż więcej

Chatka

Chatka

Chatka to wisienka na naszym torcie - dwustuletni domek z klimatem, jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Niskie stropy, odsłonięte belki, kuchnia kaflowa, obszerny, zadaszony taras, to tylko kilka z jej atutów. Chatka jest obiektem wolnostojącym, wynajmowanym w całości - oferuje aż 120 metrów kwadratowych na trzech poziomach.

Pokaż więcej

Sala

Sala

Specjalnie z myślą o większych grupach oraz imprezach wymagających miejsca o ponadprzeciętnym charakterze i w wyszukanym stylu stworzyliśmy naszą salę. Zaadaptowana w poniemieckiej stodole, została wykończona tak aby jak najbardziej nawiązywać do swych korzeni.

Pokaż więcej