Jaśminowe Wzgórze to agroturtystyka ze zwierzętami. Poza puchatymi pszczołami, wszędobylskim kotem i dwoma psami husky, mieszkają u nas także konie.

Póki co cztery, ale z nimi, to jak z tatuażami...

Czekają na Was Coco Shy, jej syn Colt, Thunder Road i Zadżal, zwany Rudym. Dzięki nim możecie poznać kawałek końskiego świata i nauczyć się obycia wokół konia - niezbędnego, jeżeli chcecie jeździć konno. Możecie przedstawić je swoim dzieciom, czy pójść na wyjątkowy spacer, z końmi w ręku, niczym z psami.

Prowadzimy też naukę jazdy konnej, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. U nas jeździmy w stylu western, nie dyskryminujemy jednak osób preferujących klasyka ;)

Dla osób jeżdżących oferujemy wyjazdy w teren po naszych pięknych okolicach: czasem są to pagórki w Wilkanowie, czasem okolice Długopola Zdroju i podnóże Gór Bystrzyckich. Nasze konie są spokojne, pewne i obeznane w trasach.

Jeździmy w wygodnych siodłach westernowych, renomowanych, amerykańskich firm. Mamy też sakwy, dzięki którym jest możliwość zabrania ze sobą picia, przekąsek, dodatkowych ubrań, czy sprzętu do fotografowania.

Zawsze możecie liczyć u nas na empatię, cierpliwość, pozytywne wibracje, indywidualne lekcje i podejście, a także poszanowanie konia. Nie prowadzimy na stałę szkółki, nie ma więc stałych pór, kiedy jeździmy. Nasze konie jedynie dorabiają do swojego utrzymania, wiodąc na codzień życie wolnowybiegowych pączków w maśle. Chcąc więc umówić się na wypad w teren, naukę, czy hipoterapię, po prostu dzwońcie lub piszcie.

Ceny:

  • Nauka jazdy: 70 zł za 30/40 min.
  • Samodzielna jazda doszkalająca na ujeżdżalni: 100 zł za 1h.
  • Wyjazd w teren 200 zł za 2/3h.