Opis

Apartament nr 1 – złoty środek naszej oferty.

Ilość miejsc: 7 osób

Powierzchnia: 65 m2

Sypialnie i salon

W skład apartamentu wchodzą dwie sypialnie znajdujące się  na piętrze - jedna sypialnia pomieści 3 osoby (jedno łóżko pojedyncze oraz jedno małżeńskie), druga 4 osoby (dwa łóżka pojedyncze oraz jedno małżeńskie). Sypialnie są wyposażone w szafki oraz lampki nocne dla każdego z łóżek, a także komodę, bądź wieszak na ubrania.

Również na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem.

Na parterze natomiast, otrzymują Państwo do dyspozycji salon o powierzchni ponad 25 m2, z wypoczynkiem, stolikiem kawowym, niewielką biblioteczką oraz kamiennym kominkiem wyróżniającym się na tle sosnowej boazerii. W tym apartamencie jedną ze ścian w salonie tworzą wyczyszczone piaskowcowe bloki, pochodzące sprzed ok. 200 lat.

Aneks kuchenny i jadalnia

Aneks znajduje się na parterze - jest połączony z salonem.  Wyposażony w 3-palnikową ceramiczną kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, zlewozmywak, zmywarkę do naczyń, zestaw garnków, talerze, patelnie, filiżanki, szklanki, kieliszki do wina, dzbanek, sztućce, noże do krojenia, deskę do krojenia, przybory do gotowania, korkociąg oraz miseczki.

Częścią parteru jest również jadalnia - duży stół z ławą oraz krzesłami mieszczący wszystkich mieszkających w apartamencie gości.

Przy wejściu znajdują się półki na buty i wieszaki na kurtki czy płaszcze.

Ogrzewanie

Apartament jest ogrzewany bardzo wydajnym kominkiem, dodatkowo ciepłe powietrze jest rozprowadzane do sypialni na piętrze za pomocą turbiny. Drewno do kominka jest wliczone w cenę, nie pobieramy za nie dodatkowych opłat. Oprócz kominka w apartamencie znajduje się nowoczesny i wydajny klimatyzator, dogrzewający go w chłodniejszych okresach.

Na wyposażeniu znajdują się ręczniki.

 

 

Sprawdź cennik

 

Zdjęcia

Materiał video