Joga to dla nas styl i filozofia życia. To nie tylko ćwiczenia, ale i to, co zabieramy ze sobą już poza matę - spokój, empatię, niekrzywdzenie, otwartość i uważność.

 

Przyjeżdżając na Jaśminowe Wzgórze, możecie wziąć udział w zajęciach jogi, które odbywają się u nas regularnie we wtorki i czwartki o godzinie 18:00. 

Prowadzi je Kasia, która jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalności Trener Outdoor. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi i brała udział w wielu warsztatach o tematyce okołojogowej.

Na naszej jodze możecie spodziewać się przede wszystkim ukierunkowania na zdrowie i dobre samopoczucie, tolerancji, poszanowania i oczywiście przyjaznej, wesołej atmosfery bez patosu. Podczas ćwiczeń podawane są różne warianty ćwiczeń dla różnych ciał i chęci, nie ma natomiast żadnej presji. Uczymy się wspólnie siebie, naszych możliwości, a także ich akceptacji. Cieszymy się ruchem, niwelujemy napięcia, dużo oddychamy i praktykujemy uważność zarówno na siebie, jak i na otaczający nas świat, ponieważ zdarza nam się wychodzić z jogą do ogrodu. Towarzyszą nam wtedy konie, psy i rudy, pieszczochowaty kot. Zajęcia są różnorodne, czasem mniej, czasem bardziej dynamiczne. Wszystkie jednak rozpoczynamy od skoncentrowania się i ćwiczeń oddechowych, a kończymy relaksacją.

Zawsze dla uczestników dostępny jest wybór herbat i woda.

Przygotowując się do jogi, warto ubrać się w wygodny strój i mieć w miarę pusto w brzuchu. Na miejscu natomiast mamy maty, kostki, paski i bostery.Najczęściej ćwiczymy w pięknej, pełnej roślin i świec, pachnącej kadzidłem lub olejkami do aromaterapii sali, którą stworzyliśmy we wnętrzu dawnej stodoły.

Na Wasze życzenie i po wcześniejszym ustaleniu, możemy zorganizować dodatkową sesję jogi, specjalnie dla Was. 

Koszt udziału w regularnych zajęciach to 30 zł.

Zapraszamy serdecznie!