Gorąco zachęcamy do spędzenia ferii zimowych na naszym Wzgórzu. Mamy to szczęście, że znajdujemy się na terenie pięknego regionu, jakim jest Ziemia Kłodzka, który oferuje wiele atrakcji kulturowych, uzdrowiskowych i oczywiście rekreacyjnych. Największe ośrodki narciarskie w naszym regionie okazały się też jednymi z najlepszych w zeszłym roku - tutaj szczegółowy raport portalu skionline.pl. Ponadto, nasza lokalizacja umożliwia Wam także wycieczki do Czech, gdzie również znaleźć można fenomenalne stoki, dobre restauracje i trochę ichniejszej kultury ;)

Poza naszymi apartamentami, chatą i pokojami, które pewnie już znacie, dla wielbicieli narciarstwa posiadamy specjlanie przygotowane pomieszczenie, gdzie mogą oni bezpiecznie zostawić sprzęt i wysuszyć buty na przeznaczonych do tego suszarkach. A po całym dniu na stoku, nic nie zastąpi wieczoru przy kominku.

Miejsca szybko się wyprzedają, a Wy najszybciej sprawdzicie dostępność naszych obiektów tutaj - na portalu booking.com. W razie pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

To nie wszystko, przy pobytach powyżej 5 dni, możecie liczyć na rabat z naszej strony.

Zapraszamy i widzimy się na Jaśminowym Wzgórzu!