Jest nam niezmiernie miło poinformować, że właśnie ruszamy z rezerwacjami naszych obiektów na okres Sylwestrowy. Jest to czas szczególny zarówno dla naszych Gości, jak i nas, gospodarzy. Chcielibyśmy zatem przybliżyć Wam, na jakich zasadach możecie dokonać takiej rezerwacji, jeżeli mielibyście ochotę świętować zakończenie starego roku i przywitanie nowego właśnie u nas.
 
Pierwsza istotna sprawa: w tymże okresie, Wasz pobyt na Jaśminowym Wzgórzu nie może być krótszy niż 5 (pięć) dób.
 
Druga istotna sprawa: należności za wynajem pobierane są od całego apartamentu.
 
Ceny pobytów sylwestrowych kształtują się następująco:
 
Apartament 1 (7-9 osób): 3000 zł za pięciodniowy pobyt. (NIEDOSTĘPNY)
Apartament 2 (6 osób): 2500 zł za pięciodniowy pobyt. (NIEDOSTĘPNY)
Apartament 3 (10-12 osób): 4000 zł za pięciodniowy pobyt. (NIEDOSTĘPNY)
Chata (10-14 osób): 5000 zł za pięciodniowy pobyt. (NIEDOSTĘPNA)
Pokój dwuosobowy: 800 zł za pięciodniowy pobyt. OSTATNI DOSTĘPNY POKÓJ!!!
 
Jeśli będziecie mieli ochotę na dłuższy pobyt niesamowicie Wam się to opłaci - każda kolejna doba w bardzo przystępnej cenie.
 
Warunki rezerwacji: rezerwacja ma miejsce poprzez wpłatę 50% kosztu wynajmu. Pozostałą część Goście płacą przy przyjeździe, gotówką.
 
W tej cenie mają Państwo nie tylko pobyt w naszych sielskich i przytulnych apartamentach i pokojach, ale także drewno na opał do kominków oraz poczęstunek szampanem, ognisko, oprawę muzyczną i pokaz sztucznych ogni o północy w noc sylwestrową, czyli naszą tradycyjną imprezę pod gołym niebem.
 
Ostatnia istotna sprawa: w trosce o bezpieczeństwo Gości, nasze i całego Wzgórza, nie przewidujemy możliwości puszczania sztucznych ogni we własnym zakresie. Obowiązuje całkowity zakaz przywożenia własnych materiałów pirotechnicznych! Jak co roku pokaz zostanie przygotowany i przeprowadzony w całości przez nas - o wrażenia nie musicie się martwić, będą na pewno niezapomniane!
 
W przypadku pytań i wątpliwości, jesteśmy pod telefonami lub czekamy na Wasze maile.

Zapraszamy i widzimy się na Jaśminowym Wzgórzu :)